index   Contact Over Op13 Activiteiten Collectie

De Dwaas

Hanneke van der Werf

Hanneke van der Werf

Hanneke van der Werf (1973) studeerde aan de AKI in Enschede tekenen, schilderen en grafiek. Voor het dwaze feest exposeerde ze recente schilderijen. Kleurrijk, beweeglijk, chaotisch werk in verschillende, vaak horizontale, formaten.

"Ik ben op zoek naar kleur. Op het doek probeer ik verschillende werelden bij elkaar te brengen, naast elkaar te laten staan. Misschien moet je er om glimlachen. Dat maakt mij gelukkig, als de mensen om mijn schilderijen glimlachen. Stel je voor dat iedereen hier in Deventer een glimlach op zijn gezicht heeft. Dan heb je een andere wereld."

Hanneke van der Werf geeft les bij de DAK. Haar werk is onder andere te koop bij Gallerie Meijerink en Fröhn in Deventer

Tijdens het feest 'De Dwaas' waren verspreid over het huis in totaal 13 werken van Hanneke van der Werf tentoongesteld.

Meer info over haar werk: www.derwerf.com


Cotigao


Acht


Americana


 Top 
VorigeIndexVolgende 



- een historisch onderdeel van jemagalles.nl -